Ana sayfa Lisanssız el telsizleri Lisanssız analog el telsizleri Şantiyelerin gözdesi Vertex Vx241

Şantiyelerin gözdesi Vertex Vx241

442
0
PAYLAŞ

Motorola XT220 modeli ile ilgili beklenen performans karşılamamasından dolayı ithalatçı firma gene Motorola’ya ait bir marka olan Japon Vertex telsizin VX241 modelini getirerek sektör beklentisini fazlası ile karşılaştımıştır. Yarı profesyonel lisanssız el telsizi olması, sağlam kasa yapısı gibi artılarıyla şantiye gibi zorlu çalışma ortamlarının telsiz çözümü oldu.

Öne çıkan özellikler:

Dayanıklı tasarım 

Hiç şüphesiz en öne çıkan özelliği japon kalitesi ve sağlamlığını bu telsizde bulmanız. Darbelere karşı dayanıklı kasa ve telsizin şasesinin sağlamlığı dış ortamda oluşabilecek tehditlere karşı korumalıdır. İP54 askeri standartlarda olduğunu da belirtelim.

Ruhsat gerektirmez

Şantiye inşaat ortamlarında belirli süreli bir çalışma yapan özellikle taşeron firmalar için vazgeçilmez bir model oldu. Telsiz kullanım izni, ruhsat frekans maliyetleri gibi bir detayları Vertex Vx241 kullanıcıları düşünmezler. Ücretsiz limitsiz telsiz haberleşmesi sağlar.

Lion batarya

Paket içeriğinde 1380 mah lion batarya mevcut olup, istenirse 2300mah lion batarya ile de satın alınabilir. Standart telsiz bataryası ile gün için 7-10 saat kullanım süresi sunmaktadır.

16 kanal kapasitesi

Telsizin kanal komutatörü 16 kanal kapasiteli olup, birbirinden bağımsız 16 kanalı kullanıcının iletişim tercihlerine sunar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here