Ana sayfa Telsiz Çözümleri Lisanslı el telsizleri Atex telsiz Motorola DP4401EX

Atex telsiz Motorola DP4401EX

1230
0
PAYLAŞ

Motorola DP4401EX ATEX Telsiz

Exproof telsizler, patlayıcı emniyetli cihazların kullanım zorunluluğu olan yerler için haberleşmede olmazsa olmazdır. Madenler, petrol, gaz dolum tesisleri, yanıcı parlayıcı patlayıcı madde üreten tesisler ve benzeri gibi yerlerde kullanım alanları vardır.  Günümüzde bu tür zor koşullarda çalışan bireyler için patlayıcı emniyetli telsizler arasında bulunan MOTOROLA DP4401EX Atex el telsizi patlayıcı gaz , yanıcı madde barındıran fabrikalar ve  maden ocaklarında kullanılır.  Bu ve benzeri ortamlarda iletişimin  kesintisiz ve tehlikesiz olması gerekir. MOTOTRBO sınıfına giren  MOTOROLA DP4401EX el telsizinin performansı belirgindir.

MOTOROLA DP4401EX el telsizi ruhsatlı bir cihazdır. Bu telsizin kullanımı için kurumun yahut işletmenin telsiz kullanım ruhsatına sahip olması gerekir. Güvenlik ve kaliteli bir telsiz kullanımı gerçekleştirmek için MOTOROLA DP4401EX el telsizini tercih edilmektedir.

MOTOROLA DP4401EX üstün ses teknolojisi ile donatılmış özelleştirebilir sesli anons içeriği ile rakipsiz ses ve veri iletişimi sağlar. MOTOROLA DP4401EX el telsizi  UHF olarak yahut VHF band seçenekleriyle satışı yapılmaktadır.

32 kanal barındıran MOTOROLA DP4401EX atex el telsizi, güçlü, sağlam ve  IP67 ile toza su sıçramalarına karşı oldukça güvenlidir. 3 adet programlanabilir butonu ve acil durumlarda kullanılabilecek acil durum butonu telsizde mevcuttur.

Başlıca telsiz özellikleri:
Kanal Kapasitesi : 32 Kanal
Dayanıklılık : IP 67

Batarya Kapasitesi:  2500 mAh lion
Kullanım süresi : 10-12 saat
Ses çıkış gücü : 500mW
Kanal Tarama : evet
Frekans aralığı : UHF 403-527 MHz
Çıkış gücü :5 watt
Pil tasarrufu : evet
Cihaz Ölçüleri : 138.5 x 56.7 x 37.8 mm

Çağrı özelliği: Var

Vox: Evet

Dijital / Analog: Dijital

Güvenlik özelliği: yalnız işçi modu , cevapsız çağrı uyarısı , meşgul kanal kilitleme, özel hat, patlayıcı emniyetli

Mesajlaşma: Var

Programlanabilir Buton Sayısı:5

Acil durum butonu : Var

 

 

Kaydet

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here