Ana sayfa Lisanssız el telsizleri Lisanssız analog el telsizleri 3 Yıl Garantili Tek Telsiz : Vizyon446 PMR

3 Yıl Garantili Tek Telsiz : Vizyon446 PMR

26
0
PAYLAŞ

Vizyon446 PMR, Vizyon Telsiz tarafından sunulan analog lisanssız el telsizidir. 3 Yıl garantiye sahip tek telsiz özelliğini taşımaktadır.

Vizyon446 PMR, sadece 200g ağırlığa sahip olmasıyla ve 96x55x22 mm ölçüleriyle adeta küçük telsizler için yeni bir dönem açıyor. Bu kadar küçük olması taşınabilirlik ve kullanılabilirlik durumlarını fazlasıyla artırıyor.

Ne Kadar Dayanıklı ?

Vizyon446 PMR, ağır şartların üstesinden gelebilecek şekilde üretilmiştir. IP54 sertifikasına sahiptir. Bu da suya ve toza karşı dayanıklı olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca aşırı ağır olmayan darbelere karşı dayanıklıdır.

Görüşme Kalitesi Nasıl ?

Vizyon446, emsallerine göre %25 daha fazla kapsama alanı sunar. Gelişmiş ses teknolojisi sayesinde ise yüksek ve net ses deneyimi sunmaktadır. Görüşmelerinizin güvenliğini önemseyen bu telsiz ekstra özel şifreleme seçeneği ile güvenliğinizi bir adım daha artırıyor. Kullanabileceğiniz aksesuarlar ile de eller serbest (vox) modunu kullanabiliyorsunuz. Eller serbest modu sayesinde telsize dokunmadan iletişim kurabiliyorsunuz

Diğer Telsizlerden Ne Farkı Var ?

Tüm lisanssız telsizler ile tam uyumlu olan Vizyon446, gelişmiş bataryası sayesinde sizi gün sonuna kadar kesintisiz konuşma imkanı sunuyor. USB kablosu sayesinde bilgisayar üzerinden de şarj edebiliyorsunuz. En önemli özelliği ise tam 3 yıl garantili olmasıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here